Aksioni opozitar, Basha mbledh aleatët

Read Time:18 Second

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka mbledhur aleatët në një darkë. Takimi po zhvillohet te “Kantina Duka”, dhe mësohet se mikpritësi është Agron Duka.

Në takim mësohet se është Fatmir Mediu, Agron Duka, Dashamir Shehi dhe Nard Ndoka.

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ndodhet jashtë vendit dhe kjo është arsyeja që ajo nuk është e pranishme në këtë darkë informale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Fatura e rëndë e tepsisë
Next post Skrapar, nxënësit 4 orë në këmbë për të shkuar në shkollë