Home Politike Bashkëshorti i iku nga partia/ Besa Shahini e ngrysur para Albin Kurtit, kryeministri i Kosovës se jep veten dhe i zgjat dorën. Cakaj gëzon si fëmijë

Bashkëshorti i iku nga partia/ Besa Shahini e ngrysur para Albin Kurtit, kryeministri i Kosovës se jep veten dhe i zgjat dorën. Cakaj gëzon si fëmijë

nga Albina Hoxhaj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë parakalimit për në kryeministrinë e Shqipërisë ka takuar edhe ministrat e kabintetit Rama, dy prej të cilëve vijnë nga Kosova. Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj është shfaqur shumë i gëzuar që e sheh dhe kjo dallohet nga buzëqeshja e tij. Ndërsa ministrja e Arsimit, Besa Shahini, është e vrenjtur në fytyrë dhe nuk duket shumë e lumtur. Të këtë të bëjë fakti që bashkëshorti i saj Dardan Molliqaj ka qënë pjesë e partisë së Kurtit dhe u largua apo thjesht është zgjuar herët dhe pa shumë humor?

/dosja.al/

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!