Home Kronike Përplasje me armë zjarri në Elbasan, Berisha flet me EMRA! Mesazhi anonim: Policia fsheh ngjarjen, ishte mik familje i Qazim Sejdinit

Përplasje me armë zjarri në Elbasan, Berisha flet me EMRA! Mesazhi anonim: Policia fsheh ngjarjen, ishte mik familje i Qazim Sejdinit

nga Albina Hoxhaj

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari nga Elbasani, i cili pretendon se në qytet ka ndodhur një përplasje me armë zjarri.

Siç edhe shkruhet në denoncimin e publikuar tek Berisha, para dy ditësh në zonën e quajtur “Fushë Mret”, Florjan Lamçja ka qëlluar disa herë me armë zjarri drejt të riut Rodi Bylykbashi.

Sipas tij, ngjarja nuk është ndjekur pasi Lamçja është mik i ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdinit.

“Policia fsheh krimin. E mbron Don Lala,”-shkruan mbi mesazhin e qytetarit Berisha.

POSTIMI I PLOTË:

Krimineli qellon disa here me pistolete te riun!

Policia fsheh krimin. E mbron Don Lala

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Persh doktorr para 2 ditesh nje person qe quhet florjan lamcja ka qelluar me pistolet nje djal ne la gjen skenderbe fushmret dhe nga qe esht muj I familjes qazim sejdinit shok me dhendrin e vogel policija nuk e ka ndjekur si ceshtje e kan mbajtur te fshehur esht 100 perqind e sigurt Personi qe esht qelluar quhet rodi bylukbashi Ky ka qelluar disa her

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!