Wed. Apr 14th, 2021

Greg Rama ka preferuar të qëndrojë gjithnjë larg zhurmës mediatike, duke zgjedhur një profil të ulët në media. Prej kohësh djali i kryeministrit është angazhuar në punën e tij ku dhe kohët e fundit ka çelur në ekspozitë me punimet në Janinë.

Por duket se fundjavën, Gregu e shijon si çdo bashkëmoshatar i tij. Mbrëmjen e djeshme ai ka postuar në rrjetet sociale një shprehje, ku mesa duket i dedikohet fundjavës. “Jeta është shumë e shkurtër, bëj çfarë dreqin të duash”, shkruan ai, duke e shoqëruar me frazën “Shyqyr Zotit është e premte”. E mesa duket, fundjava për të paska qenë vërtet e zjarrtë.

84417159 1010200669353622 8712297273960169472 N 181x300
error: Content is protected !!