Home Politike Basha njoftim me rëndësi për qytetarët: Ju pres të gjithëve në orën 18:00

Basha njoftim me rëndësi për qytetarët: Ju pres të gjithëve në orën 18:00

nga Albina Hoxhaj

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një reagim në Facebook ka bërë me dije se sot në orën 18:00 do të zhvillojë një bashkëbisedim me qytetarët.

Në reagimin e tij Basha, shkruan se do ketë një bashkëbisedim live, ku të gjithë mund të tregojnë shqetësimet e tyre dhe ai do i dëgjojë.  

Sot, në orën 18:00, ju ftoj në një bashkëbisedim live në Facebook. Ju mirëpres të ndani me mua çdo pyetje dhe shqetësim që keni! #PotëDëgjoj”, shkruan Basha.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!