Home Kronike U paraqit në spital me simptoma gripi, vdes 28-vjeçari nga Prrenjasi, mjeku: Kishte virozë

U paraqit në spital me simptoma gripi, vdes 28-vjeçari nga Prrenjasi, mjeku: Kishte virozë

nga Albina Hoxhaj

Ka ndërruar jetë një 28-vjeçar nga Prrenjasi , i cili është paraqitur me simptoma gripi spital. Burime nga spitali bëjnë me dije se pacienti i identifikuar si Besnik Kokonozi, mori vetëm një qetësues për temperaturë dhe sipas tyre mund të ketë pasur komplikacione të mëvonshme.

Dy ditë më parë 28-vjeçari ishte paraqitur në Spitalin e Librazhdit për të kryer kontroll. Ndërsa, familjarët nuk kanë pranuar t’i bëhet autopsia, gjë e cila mbetet ende e paqartë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!