Home Aktualitet Ambasadorja Yuri Kim shkon në selinë e PD-së, takohet me Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim shkon në selinë e PD-së, takohet me Lulzim Bashën

nga Albina Hoxhaj

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, do të zhvillojë një takim zyrtar me kryetarin e opozitës, Lulzim Bashën, në selinë e PD-së. Takimi vijon në kuadër të  prezantimeve dhe diskutimeve që po bën ambasadorja Yuri Kim me të gjithë aktorët politikë në Shqipëri. Lideri i PD-së takoi sot edhe kreun e PE, Sassoli dhe delegacionin e KiE.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!