Pasagjerët presin me orë të gjata në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas…

Read Time:26 Second

Pasagjerët shqiptarë që zgjedhin Aeroportin e Rinasit për të lëvizur jashtë Shqipërisë, vazhdojnë të vuajnë vonesat e gjata të avionëve.

Kështu ka ndodhur edhe sot kur ata janë detyruar të presin për më shumë se 6 orë në Aerportin Nënë Tereza.

Ne Rinas shtyhen te gjitha fluturimet, pasagjeret ne pritje te mundimshme shume oreshe!

Lexoni denocimin e pasagjerit dixhital. sb

Ne aeroportin e rinasit te gjitha fluturimet jane shtyr! Pasagjeret e kan pas fluturimin ne oren 10:00 dhe e kan shtyr per ne oren 15:30.’

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Jam bërë nr 1 në botë dhe babai im nuk di asgjë, Ronaldo në lot
Next post Pas sulmit në rafineritë e Arabisë Saudite rritet ndjeshëm çmimi i naftës