Home Politike “Po më kërcënon?”/ KÇK ‘mollë sherri’ mes zv.ministrit dhe Ngjelës, avokati nxehet keq: Po hyri qeshja dalim keq

“Po më kërcënon?”/ KÇK ‘mollë sherri’ mes zv.ministrit dhe Ngjelës, avokati nxehet keq: Po hyri qeshja dalim keq

nga Albina Hoxhaj

Një debat i ashpër ka ndodhur mes zv.ministrit të Brendshëm Julian Vodës dhe avokatit të njohur, Spartak Ngjelës.

Teksa Ngjela po komentonte ligjin anti-KÇK, në një moment pas shpinës së tij Vodaj ka nisur të buzëqeshë. Kjo gjë e ka acaruar tej mase avokatin, i cili nuk është përmbajtur ndaj zv.ministrit.

PJESË NGA EMISIONI:

Ngjela: A mos qesh! Po hyri qeshja dalim keq.  

Vodaj: Po më kërcënon avokat?

Ngjela: Jo, por me qeshje nuk kalohet. Prit të mbaroj unë dhe pastaj fol.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!