DYSHIMET/ U vra dhe u hodh në kanal apo u aksidentua? Si vdiq biznesmeni i krimit në Bulqizë, Murat Duriçi

Read Time:42 Second

Janë zbardhur detaje të reja rreth ngjarjes së rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, ku një furgon solli vdekjen e biznesmenit Murat Duriçi. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije për Dosja.al se ngjarja është ende e paqartë dhe se ka dyshime që biznesmeni i krimit, 53 vjeç të jetë shtypur qëllimisht për t’u vrarë.

Nuk përjashtohet mundësia që furgoni që e ka shtypur, të jetë larguar nga vendngjarja nga frika.

Murat Duriçi, 53 vjeç, një biznesmen mjaft i njohur në zonën e Bulqizës u gjet I hedhur në një kanal në gjendje mjaft të rëndë shëndetësore. Ai u pikas nga kalimtarë të rastit dhe u nis drejt Tiranës, për një ndihmë mjekësore të specializuar por ndërroi jetë rrugës.  

Ngjarja mbetet ende e pasqaruar dhe dyshimet janë të shumta. /dosja.al/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ekonomia e virusit
Next post Kronika në RAI 3/ Bardhi: Të dhënat për këtë vit të fshehta, sipërfaqja e mbjellë me kanabis 1200% më e lartë