Arbana Osmani bën ndryshimin më të madh në pamje: Që sot, me flokë të gjata!

Read Time:56 Second

Jemi mësuar që Arbana Osmani të mbajë thuajse të njëjtin identitet në pamjen e saj, pa provuar ndryshime të mëdha në pamje, sidomos përsa i përket gjatësisë së flokëve. Ndonëse disa herë moderatorja ka provuar ngjyrë më të errët apo më të çelët të flokëve, sërish ndryshimi nuk ka qenë shumë i madh duke dashur të qëndrojë tek e sigurta, tek ajo me të cilën publiku është mësuar dhe Arbanës i qëndron më së miri. Por duket se me nisjen e sezonit të ri, moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka vendosur të na surprizojë të gjithëve. Vetëm disa minuta më parë, ajo ka shpërndarë në Instagram një foto në Instastory ku shfaqet me flokë të gjatë. “Rikthim në shkollë” – ka shkruar moderatorja teksa look-u i ri, duket se i shkon shumë. Nuk e dimë nëse pamja e re e Arbanës lidhet me ndonjë projekt të ri të sajin apo thjesht moderatorja ka vendosur të bëjë një ndryshim për tu ndjerë vetë më mirë, siqodoftë ne mbetemi në pritje të gjithçkaje ajo merr përsipër. Me shëndet flokët e reja Arbana! Nova Media

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha uron nxënësit në ditën e parë të vitit shkollor
Next post Mbyllen 3 shkolla në veri, shkak, numri i ulët i nxënësve