Basha uron nxënësit në ditën e parë të vitit shkollor

Read Time:23 Second

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka uruar të gjithë nxënësit në vitin e ri akademik.

Në profilin e tij zyrtar Basha shkruan: Të dashur nxënës, prindër dhe mësues, ju uroj nga zemra vit shkollor të mbarë dhe të ndriçuar nga drita e dijes! Lulet që mbajnë sot vogëlushët në duar janë simboli i shpresës dhe besimit tek një e ardhme më e mirë për të gjithë fëmijët e Shqipërisë, që nuk do të vonojë!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Në fund të muajit shtator Bundestag-u vendos për Shqipërinë
Next post Arbana Osmani bën ndryshimin më të madh në pamje: Që sot, me flokë të gjata!