Home Aktualitet Gjeneral (r) AHMETAJ, këshilltar për Sigurinë Kombëtare në PD: “SOS rikthimit të projekteve famëkeqe të sllavizmit të rajonit, si dhe pazareve cinike për interesat gjeopolitike kombëtare”

Gjeneral (r) AHMETAJ, këshilltar për Sigurinë Kombëtare në PD: “SOS rikthimit të projekteve famëkeqe të sllavizmit të rajonit, si dhe pazareve cinike për interesat gjeopolitike kombëtare”

nga Arian

Gjeneral (r) AHMETAJ, këshilltar për Sigurinë Kombëtare në Partinë Demokratike, ka reaguar sot në profilin e tij në facebook, duke dhënë alarmin SOS ndaj ri-kthimit te projektet famëkeqe të “sllavizmit të ballkanit perëndimor”, pazareve cinike dhe mendjeve të dalldisura nga paranoja e “udhëheqsit të madhërishëm”.


https://www.facebook.com/609059395/posts/10158268767704396/?d=n

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!