Home Aktualitet Qytetarët në panik pas lëkundjeve të forta, braktisin banesat dhe dalin në rrugë

Qytetarët në panik pas lëkundjeve të forta, braktisin banesat dhe dalin në rrugë

nga Albina Hoxhaj

Qytetarë të shumtë kanë braktisur banesat e tyre duke dalë në rrugë pas lëkundjeve të forta me magniturdë 4.8 gradë të shkallës rihter.
Siç shihet edhe në fotot e shkrepura në disa zona të kryeqytetit, banorët janë rikthyer në rrugë.


Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!