Home Aktualitet Vuan nga tumori në stomak, klubet e Kosovës lënë në baltë portierin!

Vuan nga tumori në stomak, klubet e Kosovës lënë në baltë portierin!

nga Editor

Vetëm 1600 euro të dhuruara! Kjo është shuma që klubet në Kosovë kanë dorëzuar për Arben Beqirin, portierin e Trepca89 që është diagnostikuar me tumor në stomak dhe ka nevojë për shumë mbështetje për kurimin e tij.

Në rrjetet sociale klubet dhe kolegët kanë bërë fushatë për të ndihmuar 31-vjeçarin, por në në Asamblenë e Komitetit Ekzekutiv të Federatës së Futbollit të Kosovës, u mblodhën vetëm 1600 euro nga 16 zarfet që klubet dorëzuan në formën e ndihmës. Të thuash e turpshme është pak!

Lajme te ngjashme