Home Kuriozitete Detaji që i bëri të gjithë të dyshojnë, Keisi tregon gjënë më të mirë dhe të keqe të 2019-ës

Detaji që i bëri të gjithë të dyshojnë, Keisi tregon gjënë më të mirë dhe të keqe të 2019-ës

nga Albina Hoxhaj

Lidhja e Stresit dhe Keisit prej kohësh është bërë një ndër më të komentuarat në media dhe rrjete sociale. Prej tyre të gjithë prisnin dasmë, por pasi reperi doli nga burgu mes tyre u duk se gjithçka mori fund. Të vetmet reagime që i bënë fansat të dyshojnë, kanë qenë postimet në rrjetet sociale të cilat shpehshherë janë cilësuar si dedikime për njëri-tjetrin, ndërsa në intervistat e tij të dhëna së fundmi, Stresi është shprehur se ndarjet në jetë i kalon shpejt. Por fakti se Keisi vazhdonte ta mbante unazën në gisht, në një fotografi të postuar ditën e djeshme i nxiti të gjithë të kenë dyshime për një rikthim. Por mos shpresoni! E pyetur sot nga fansat, se cila është gjëja më e keqe dhe më e mirë e 2019 për të ajo është shprehur me pak fjalë duke i bërë të gjithë të dyshojnë: “Më e keqja është që gjyshi im u nda nga jeta, ndërsa më e mira është që mësova të vë veten time në radhë të parë”. Mos ndoshta Keisi, me këtë e dha mesazhin qartë se nuk ka ndërmend më të vërë Stresin para vetes?

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!