Video-mesazhi/ Rama mashtroi për shëndetësinë falas, Basha i publikon premtimet

Read Time:28 Second

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një video-mesazhi të shpërndarë në profilin e tij zyrtar shkruan se Edi Rama premtoi shëndetësi falas, por se kjo ishte thjesht një gënjeshtër e madhe.

Postimi i Bashës:

Premtoi shëndetësi falas por bashkë me oligarkët vodhi 385 milionë euro. Sot shqiptarët paguajnë më shumë për shëndetësinë por në spitale mungojnë ilaçet bazë dhe në farmaci tregtohen ilaçe të skaduara. Ndërsa njerëzit dergjen pa shërbim nëpër spitale me kushte mizerabël, artisti i vjedhjes dhe mashtrimit përdor pushtetin për pasurim dhe qejfe personale. #ShqipëriaSiEuropa #HajdutiPsiqik #RamaIk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Media britanike: Si e mbylli Edi Rama Agon Tv dhe roli i Erion Veliajt?
Next post Naltmadhnia përballë Perëndisë!