Home Politike Prokuroria “gropos” skandalin DH Albania, reagon Vasili: Pasojat e Ramaformës në drejtësi

Prokuroria “gropos” skandalin DH Albania, reagon Vasili: Pasojat e Ramaformës në drejtësi

nga Albina Hoxhaj

Në një pastim në profilin zyrtar, Nënkryetari i LSI-së e cilëson super skandal mbylljen e hetimeve për aferë korruptive tek Unaza e Re.

“Pasojat e RAMAFORMES ne Drejtesi!

Super SKANDAL!

SPAK duhej ta hetonte dhe ta conte deri ne fund unazen e re.

Por kjo s’ndodhi.

Banoret e Unazes se Re u burgosen,ndersa hajdutet mbrohen nga prokuroria dhe Qeveria”, shkruan Vasili.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!