Home Kuriozitete Ermali hap sfidë vajzave: Më mirë një burrë me lekë apo një…

Ermali hap sfidë vajzave: Më mirë një burrë me lekë apo një…

nga Albina Hoxhaj

Sot Ermal Mamaqi ka ndarë me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi. Ai ka pozuar përkrah bashkëshortes Amarda Toska, e cila duket shumë e lumtur dhe e qeshur, me siguri me ndonjë nga ato shakatë që bën partneri i saj. Pikërisht kjo ka qenë edhe ideja e publikimit të fotos nga ana e Ermalit, i cili pyet të gjitha vajzat: ‘Hë mi goca, më mirë një burrë me lek apo një burrë që të bën të qeshësh?’, shkruan Mamaqi.

Lajme te ngjashme