Home Kronike Vlorë, identifikohen dy personat e plagosur

Vlorë, identifikohen dy personat e plagosur

nga Albina Hoxhaj

Burime për Nova Media bëjnë me dije se dy personat e plagusur në Vlorë janë shtetasit Nikolllaq Çepaj, 1983, Vlorë dhe Ronald Çepaj, 1992, Vlorë.

Te dy të plagosurit ndodhen në spital ku pa marrin ndihmën mjekësore.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!