Home Kuriozitete Michelle Obama feston 56-vjetorin e lindjes, ish-Presidenti: Je ylli im në çdo skenë!

Michelle Obama feston 56-vjetorin e lindjes, ish-Presidenti: Je ylli im në çdo skenë!

nga Albina Hoxhaj

Gruaja e ish-Presidentit të SHBA-së, Michelle Obama feston sot 56-vjetorin e lindjes së saj. Një nga urimet më të përzemërta që ajo ka marrë, ka qenë edhe ai i bashkëshortit të saj, Barack Obamës.

Statusi i Barack Obamës për bashkëshorten Michelle Obama

Në një status në Instagram, Obama ka publikuar një kolazh me foto ku shihet I buzëqeshur krah të shoqes dhe nuk i ka kursyer fjalët e zemrës për të. “Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”- shkruan ai pas fotove.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!