Home Politike Haradinaj merr ftesën nga SHBA për Lutjet e Mëngjesit

Haradinaj merr ftesën nga SHBA për Lutjet e Mëngjesit

nga Albina Hoxhaj

Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë një ftesë për Lutjet e Mëngjesit, që do të zhvillohen më 6 shkurt në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ftesa për Haradinajn

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë politikanë dhe personalitete publike nga vende të ndryshme të botës. Ky është viti i 68-të, që Amerika mban Lutjet e Mëngjesit, ceremoni e cila drejtohet nga presidenti.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!