WTF

Read Time:22 Second

KY ËSHTË GENT CAKAJ QË PO FALET SI EBRE PRAKTIKANT NË JERUZALEM?
WTF??? Ky ebre është? Ç’ne? Mamanë nga e ka ky? Si i quhet? Ns nuk është po tall b.. me Zotin ky plehu? Se kjo nuk është diplomaci por sjellje rituali e një praktikanti ebre! Njësoj si me qenë katolik dhe me u fut në xhami me u fal si musliman! Kjo nuk o diplomac as turbofolk por blasfemi totale ! WTF!!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Sonila Meco Sot në gazetën Mapo
Next post Kanë ikur shqiptarët