Home Politike Vasili: Tragjedia e pas tërmetit vazhdon

Vasili: Tragjedia e pas tërmetit vazhdon

nga Albina Hoxhaj

Nga Petrit Vasili

Qeveria e propagandes te lere pallavrat me vizita hipokrite te Edi Rames dhe humoreve idiote te tij, por te jape zgjidhje.

Situata po rendohet, duhet zgjidhje.

Qeveria nuk po ben asgje.

Zero veprime dhe nje mal me propagande.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!