Home Kuriozitete Elvana dhe Jonida e djegin në dasmë, nuk ulen fare

Elvana dhe Jonida e djegin në dasmë, nuk ulen fare

nga Albina Hoxhaj

Mbrëmjen e sotme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me producentin Besnik Krapi. Nuk mund të mungonte në këtë dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”, Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës.

Madje ishte Elvana ajo që e celebroi çiftin në martesë duke lexuar betimet. Atmosfera është ndezur dhe të ftuarit po kërcejnë e argëtohen. Një moment interesant ishte kërcimi i Elvanës me nusen, një kërcim që do e kenë kujtim përjetë. 

LEXO EDHE:Novamedia.al

Pamjet nga kërcimi i Jonidës dhe Elvanës “xing.al” jua sjell në videon e mëposhtme, shkruan xing.

Lajme te ngjashme