Elvana dhe Jonida e djegin në dasmë, nuk ulen fare

Read Time:31 Second

Mbrëmjen e sotme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me producentin Besnik Krapi. Nuk mund të mungonte në këtë dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”, Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës.

Madje ishte Elvana ajo që e celebroi çiftin në martesë duke lexuar betimet. Atmosfera është ndezur dhe të ftuarit po kërcejnë e argëtohen. Një moment interesant ishte kërcimi i Elvanës me nusen, një kërcim që do e kenë kujtim përjetë. 

LEXO EDHE:Novamedia.al

Pamjet nga kërcimi i Jonidës dhe Elvanës “xing.al” jua sjell në videon e mëposhtme, shkruan xing.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kasat fiskale nuk do të hidhen, do të ndryshojnë funksion
Next post Profesor:Dritan Demiraj Pret ne familje ish Ushtarakun tetar Aleksander Pecin.