Home Politike Vasili: Tragjedia e tërmetit të 26 nëntorit vazhdon edhe më e hidhur

Vasili: Tragjedia e tërmetit të 26 nëntorit vazhdon edhe më e hidhur

nga Albina Hoxhaj

Nga Petrit Vasili

Qytetaret e goditur rende nga fatkeqesia duan zgjidhje.

Humori i peshtire dhe paaftesia e Edi Rames, qe perqesh dhe tall fatkeqesine e shqiptareve ne keto dite te veshtira eshte e padurueshme.

Boll më shtetit te neveritshem te agjitacionit dhe propagandes!!

Shikoni VIDEON qe te kuptoni realitetin si dhete kuptoni se sa genjen ERTV e turpit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!