Home Kronike I torturuan dhe ia hodhën në rezervuar gruan, flet burri i Drita Saliajt: Kërkoj drejtësi, edhe pse e kam nip nuk e fal

I torturuan dhe ia hodhën në rezervuar gruan, flet burri i Drita Saliajt: Kërkoj drejtësi, edhe pse e kam nip nuk e fal

nga Albina Hoxhaj

Hajri Saliaj, burri i Drita Saliajt, e cila u vra  disa ditë më parë më Mallakastër është shprehur se kërkon drejtësi për gruan e tij. Ai është shprehur për mediet se edhe pse autorin e ka nip, nuk e fal.

“Kërkoj drejtësi, kaq dua. Edhe pse e kam nip nuk e fal. Edhe fëmija im po të ishte nuk do ta falja.”, është  shprehur bashkëshorti i Drita Saliajt.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!