Home Kronike Mirditë, ekzekutohet me armë zjarri Kastriot Reçi

Mirditë, ekzekutohet me armë zjarri Kastriot Reçi

nga Albina Hoxhaj

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Mirditë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të martë, ndërsa mësohet se viktima është Kastriot Reçi.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!