Home Aktualitet “Me Ajën …’’, ja si e nis Presidenti Meta fundjavën e parë të 2020

“Me Ajën …’’, ja si e nis Presidenti Meta fundjavën e parë të 2020

nga Albina Hoxhaj

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në faqen e tij Facebook, bashkë me një vajzë që quhet Aja e veshur me kostum tradicional popullor.
Kështu e kalon ditën e parë të fundjavës së parë të 2020 Ilir Meta i cili duket i qetë dhe i buzëqeshur. Ndërkohë kjo është dhe fotoja e parë e tij për 2020 pas atyre familjare disa minuta pas ndërrimit të viteve më 1 janar.

Lajme te ngjashme