Home Aktualitet Dylgjeri ironizon keq dyshen Rama-Manstirliu: Rilindja që shpërbleu lindjen, çështë kjo? Shoku Enver jepte lopë dje

Dylgjeri ironizon keq dyshen Rama-Manstirliu: Rilindja që shpërbleu lindjen, çështë kjo? Shoku Enver jepte lopë dje

nga Editor

Ylli Dylgjeri nëpërmjet një shkrimi në Facebook ironizon keq Kryeministrin Rama dhe ministren Manastirliu rreth shpërblimeve për lindjet.

Postimi i plotë:

Rilindja që shpërbleu lindjen…

Uaaaaa! E dëgjuat ministren Manasterliu në dialog me Ramën në korridoret e maternitetin K.Gliozheni?
I fliste për “Politikat e reja” të lindjes, për shpërblimin si një shpikje e Rilindjes!!!
Çështë kjo? Shoku Enver jepte lopë dje. Pastaj,
penisi dhe vagina kanë mbi 2500 vjet që janë shpikur, që kur ishim majmunë! Edhe aso kohe majmuni mashkull i çonte si shpërblim majmunes dardha e mushmolla kur pillte…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!