Astiri dhe Unaza e Re pa energji/ Njoftimi i OSSHE, ja çfarë ka ndodhur dhe kur pritet kthimi i elektricitetit

Read Time:23 Second

Një pjesë e madhe e Unazës së Re por edhe e Astirit janë prej disa orësh pa energji elektrike.

Shkak për të mungesë të energjisë është bërë një avari e shkaktuar nga një subjekt privat që ka dëmtuar fiderin

‘Një pjesë e Unazës së Re dhe Astirit është pa energji elektrike si pasojë e dëmtimit të fiderit nga një subjekt që po kryente pune publike. Brigadat e OSHEE ndodhen në terren për riparimin e linjës.’-njofton OSSHE.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vdes babai i Admir Muratajt, vëllait të burgosur i thyhet sërish zemra, s’i jep dot lamtumirën
Next post EMRAT/ U masakruan me thikë, identifikohen dy shqiptarët e vrarë në Londër