Video/ Petrit Vasili: Ky shpifte dhe villte edhe kundër Presidentit të Amerikës Trump

Read Time:23 Second

Nga Petrit Vasili

Ky shpifte dhe villte edhe kunder Presidentit te Amerikes Trump duke share e llomotitur si papagall ate qe i kishin mesuar, megjithese s’dinte asgje prej gjeje per z.Trump.

Edhe flet per shpifje ky shpifes nderkontinental.

Apo ky eshte rehat se e dine te gjithe se kush eshte, ndaj Amerika ja ka varur trasten me kohe dhe nuk humb mē kohe me te.

https://www.facebook.com/petritvasil/videos/526903614700307/?t=10
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Nis riparimi i dëmeve nga tërmeti, Rama inspekton punimet në një pallat në Durrës
Next post “Pse më pe”, sherr i madh mes të rinjve, vritet me thikë 19-vjeçari shqiptar