Pa të gjithë ngjarjen, Polici rrëfen si ndodhi shpërthimi: Motori erdhi me shpejtësi dhe këputi pistoletën e gazit

Read Time:36 Second

Detaje të reja janë bërë publike nga ngjarja e Kombinatit, ku shpërtheu një pikë karburanti.Një efektiv policie tregoi për Report TV ngjarjen, pasi pa të gjithë skenën si ndodhi.

Dritat u fikën me qëllim për të mos pasur rrezik. Në pikën e karburantit ka qenë një tricikël që po merrte karburant, në moment ka ardhur motori dhe ka këputur pistoletën e gazit, për pasojë ka pasur shkëndija zjarri dhe u përhapën flakët“, u shpreh Polici.

Merr flåkë karburanti në Kombinat. Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat zjárréfikése, të cilat kanë nisur shuarj flákët. Policia u shpreh se shkak për zjarrin ka qenë përplasja e një motori me bombolën. Kreu i zjarrfikëseve tha se bombola kishte 2 mijë litra gaz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Motori përplaset me bombolën e gazit! Merr flakë karburanti në Kombinat
Next post Basha mbledh Kolegjin e Kryetarëve: Evidentoni familjet e prekura nga tërmeti, bëhuni gati për në janar