Vasili: Balla si tradhëtaruc i vogël, mbron tradhëtarin e madh Rama!

Read Time:58 Second

Nga Petrit Vasili

Taulant Balla nga halli qe te shplaje tradhetine e tmerrshme te Edi Rames ndaj Kosoves, publikon se ne 2010 jane takuar kater Presidente dhe kane folur per minishengenin.

Po cilet jane 4 presidentet ne fjale?

Jane pikerisht: Presidenti i Kosoves Fatmir Sejdiu, Presidenti i Malit të Zi, Filip Vujanoviq, Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov dhe Presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi.

Meqe mori persiper te beje kete publikim:

Balla duhet te tregoje se ku eshte Serbia ne kete takim se nuk po e shohim gjekundi ne kete lajmin qe ka postuar.

Balla duhet te thote pse takimet e Rames per minishengenin jane turli e perbere nga presidente, kryeministra e gjithfare te tjeresh, ndersa takimi i 2010 ka vetem Presidentë

Balla, meqe Edi Rama i tij ka miqesi jashtezakonisht te ngushte me Serbine, le ti pyese serbet pse nuk ishin ne takimin e vitit 2010.

Pergjigjet e ketyre pyetjeve dihen, por meqe Balla i ka dale per zot tradhetise se Rames i duhet te pergjigjet per to.

Ndryshe edhe ai eshte njelloj si Rama, por ne krahasim me Ramen si tradhetar i madh ky eshte pak a shume nje Tradhetaruc i vogel.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Shqiptarët janë nën 20%”, reagon Presidenti Maqedonisë së Veriut
Next post Nis shpërndarja e shpërblimit të pensionistëve për festat e Fundvitit, ISSH: Nuk humbet nëse nuk tërhiqet brenda dhjetorit