Ilir Meta Thotë

Read Time:12 Second

🇦🇱Presidenti ILIR META🇦🇱: Të gjithë së bashku për të çmontuar “Shtetin e propagandës dhe PPP-ve”. Të çmontojmë me të gjitha mjetet demokratike shtetin e gënjeshtrës që po i merr shpirtin SHTETIT TË SË DREJTËS DHE TË VËRTETËS!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dialog PD-PS? Ja çfarë thonë Bardhi e Balla
Next post NOVA Media / Histori