Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha me një video të publikuar në FB denoncon ndalimin e një të riu i cili tentoi t’i vendoste flamurin shqiptar shtatores së Ismail Qemalit në Tiranë

Read Time:33 Second

Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha me një video të publikuar në FB denoncon ndalimin e një të riu i cili tentoi t’i vendoste flamurin shqiptar shtatores së Ismail Qemalit në Tiranë.
Sipas Berishës i riu quhet Vilson Kulemani dhe u ndalua nga Rama që e cilëson ‘Esat Toptani i Ri’ dhe Vuçiç që e cilën padron të Ramës. Nw video duket një person i cili teksa tenton t’i vendosë shtatores së Ismail Qemalit flamurin por largohet nga Policia.

Pikërisht shtatorja e Ismail Qemalit është përpara hotel ‘Rogner’, aty ku ditën e djeshme Rama, Vuçiç dhe Zaev u takuan në prag të Samitit të Shengenit Ballkanik.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “E pashë të vdekur”, Rama në familjen e Xhesikës që humbi jetën nga tërmeti
Next post Shengeni Ballkanik, Rama ofendoi Haradinajn, reagon Basha: Dënoj sulmin rrugaçëror, akt antishqiptarizmi, kërkoj ndjesë…