Masakër në Patos, gardiani i burgut vret dy kolegët brenda Poliklinikës së qytetit

Read Time:31 Second

Një sherr mes disa personave ka përfunduar me dy të vdekur. Motivet e sherrit ende janë të paqarta, por mësohet se ka ndodhur brenda ambienteve të Poliklinikës së qytetit.

Pak minuta më vonë, blutë e Patosit kanë arrestuar një person, Martin Skëndaj dhe shkrujanë se ai është autori i krimit, i cili mësohet se është me profesion gardian burgu. 

Dy viktimat  janë dërguar në morgun e spitalit dhe mësohet se janë Elis Kapaj dhe Manol Rapaj, të dy banues në Patos. Po ashtu mësohet se dy të vdekurit ishin gardianë burgu në Fier. Autori dhe viktimat ishin nga fshati Kuqan i Patosit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tronditet Patosi/ 1 vrarë e 1 i plagosur, arrestohet autori
Next post U dënua me 1 vit burg për çështjen “Babale”/ Presidenti Meta takon Ervin Salianjin, zbardhet biseda mes tyre