Dënimi i Salianjit, Bardhi: Gjyqtari Artan Gjermeni është anëtar i bandës së Lushnjës, dënimin e dha krimi

Read Time:53 Second

Gazmend Bardhi: Bashkëpunëtorët e tij janë anëtarët e bandës së Lushnjës. Mbajeni medn këtë që po ju them. Në momentin që zotëria do të dalë në vetting do të shikoni se kjo që po them është e vërtetë. Sot Salianji nuk u dënua nga drejtësia por nga një anëtar I bandës së Lushnjës.

I garantojmë të gjithë qytetarët që ky vendim për dënimin e përfqësuesit të opozitës, Salianjin dhe gazetarin Jetmir Olldashin nuk nan dal në luftën kundrjet krimit të organizuar porn a bënë më të fortë.

Ky është një fakt i mirënjohur. E ripërsëri se Artan Gjermeni në momntin e parë do të dalë në veting do të shikoni se është është anëtar u bandës së Lushnjës. Sot Salianji është dënuar nga banda e Lushnjës sepse sulmoi bandën e Agron Xhafajt.

Ky shtë një fakt për të cilin opinion publik e di. Artan gjermeni përveçse ëhstë anëtar militant I PS-së është edhe pejsë e Lushnjës. Sot është bërë bashkë banda e Lushnjës me atë të Xhafaj. Ky dënim është rikonfirmim i kësaj aleancë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dosja “Babale”/ Gjykata dënon me 1 vit burg Ervin Salianjin
Next post Ish-ministri i bashkohet protestës së gazetarëve: Më mirë të jetoj me shpifjet e të tjerëve sesa me gojën e kyçur!