Paketa antishpifje, tërhiqet PS, ul gjobën për portalet: Maksimumi 4 mln lekë

Read Time:9 Second

Partia Socialiste është tërhequr nga njëra nga pikat e paketës Antishpifje duke ulur kështu gjobën e parashikuar për portalet. Tashmë do të jetë maksimumi 4 milionë lekë të vjetra.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post INVESTIGIMI/ Narkôt shqiptare të Ekuadorit: Drôga fshihet pas biznesit të importit të bananeve dhe fati në dogana
Next post Jo vetëm Rezartën! Nuk kursen asnjë, rastet kur vdekja e zezë pushoi së rrahuri zemra në Shqipëri e në botë, si u përdor dhe për vetëvrasje