Pallati u shpall i pabanueshëm, kasapi në Durrës mban hapur dyqanin e mishit, rregulloi muret me kompesatë

Read Time:17 Second

Durrësi dhe Thumana kanë qenë zonat më të dëmtuara nga tërmeti tragjik I 26 Nëntorit. Një dyqan mishi në lagjen numër 12, edhe pse ndodhet poshtë pallatit të pabanueshëm, ka vendosur të mos i mbyllë dyert, por të sfidojë natyrën dhe madje vetë policinë.Biznesi ka mbyllur muret e dëmtuara anësore me kompensatë dhe po vijon aktivitetin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Të martën Tirana pa drita, OSHEE: Ndërprerje energjie në disa zona të kryeqytetit
Next post INVESTIGIMI/ Narkôt shqiptare të Ekuadorit: Drôga fshihet pas biznesit të importit të bananeve dhe fati në dogana