Humbja e jetës së Kryekomisar, Braimllari: Sandër Lleshi duhet të mbajë përgjegjësi

Read Time:31 Second

Në një postim në profilin zyrtar Endrit Braimllari shkruan se ministri i Brendshëm Sand/r Lleshaj duhet të mbajë përgjegjësi të drejtpërdrejt për humbjen e jetës së Kryekomisar Hajdarmetaj.

“Sander Lleshi duhet te mbaje pergjegjesi drejtperdrejt per humbjen e jetes se Kryekomisar Bajram Hajdarmetaj, jo vetem per mosveprim pas termetit te 21 shtatorit por dhe per emerime nepotike.
Drejtori i Kavalishences Ahmet Doda, i shoqeruar sot ne polici, eshte djali i dajes se Taulant Balles.
Emerime te tilla nepotike dhe jo profesionale sollen ate fatkeqesi duke mos marre asnje mase pas termetit te 21 shtatorit i cili demtoi rende godinen e Kavalishences”, shkruan Braimllari.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Petrit Vasili: Kushtrim kundër të keqes, që duhet shkulur që të mos hedhë rrënjë dhe të prishë jetën e shqiptarëve
Next post Reshje shiu e bore, ARRSH: Akset rrugore kombëtare janë të kalueshme