Atentat në Peqin, vdes në vend 23-vjeçari. U qëllua në makinë

Read Time:21 Second

Ka ndërruar jetë 23-vjeçari nga Peqini që iu bë atentat sot në fshatin Përparim. Sipas informacioneve paraprake mësohet se viktima është Andi Zylifi. 

Po ashtu mësohet se viktima ka qenë në makinë së basghku me një mikun e tij dhe në drejtim të tyre është qëlluar më breshëri. 

Policia ndërkohë ka ngritur grupet e punës dhe po punon pëer idendifikimin dhe kapjen e autorëve. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Presidenti Meta pret Aleancën për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar: Do të jem gjithmonë me ju, sepse kauza juaj është tërësisht një kauzë e drejtë
Next post MEDIA, PUSHTETI QË NUK VETËMBROHET