Autostrada Tiranë- Durrës mbulohet nga reja e madhe e tymit, burim i sigurt aksidentesh

Read Time:18 Second

Autostrada Tiranë- Durrës është mbuluar sot nga një re e madhe tymi.

Shumë makina që qarkullojnë në këtë aks janë detyruar të ulin shpejtësinë për shkak se tymi është bërë një burim i dukshëm aksidentesh.

Ndërkohë në rrugë nuk ka patrullë policore apo sinjalistikë që paralajmëron zonën e mbushur me tym, të konsideruar nga shoferët si mjaft të rrezikshme.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Theth bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes punëtori!
Next post 2 fëmijë janë flakur nga prindërit dhe shteti: Ne fshatin Luz