Video/ Petrit Vasili: Kush gënjen për Thumanën?

Read Time:31 Second

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim petrit Vasili ka shpërndarë një video në profilin zyrtar dhe kërkon të vërtetën e tragjedisë në Thumanë. Kush gënjen zëvendëskryeministri apo kryetari i bashkisë?

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Viktimat e Thumanes akuzojne.(VIDEO).

Njerezit e pushtetit genjyen per Thumanen.

Pse genjyen?

Kush genjen,Kryetari i Bashkise apo Zv.kryeministri?

Pse nuk i therret prokuroria keta?

Pse nuk pyeten,hetohen,procedohen nga prokuroria?

Apo kjo eshte “prokuroria qe duam” sipas rilindjes?

Heshtja e prokurorise bashkefajesi e rende.

Shiheni VIDEON flet vetë…..dhe ne te vertete eshte aq e thjeshte sa s’ka nevoje as per prokuror.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zgjidhet gjyqtari për dosjen e Lulzim Bashës, kishte ‘në duar’ edhe Izet Haxhinë
Next post Lefter Maliqi apel: Janari, muaji i revolucionit demokratik