Kryemadhi: Në 5 të mëngjesit tek “Mira Mare” kishte ulërima, lajmërova drejtorin e Policisë së Durrësit

Read Time:43 Second

Në emisionin “Open”, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se ka njoftuar që në orën 5 pa 5 drejtorin e policisë së Durrësit se në Hotel Mira Mare mund të kishte viktima. Më informuan se kishte ulërima dhe në orën 5:01 u lidha në telefon me drejtorin e Policisë së Durrësit u shpreh Kryemadhi.
“Unë kam çuar mesazh në 5 të mëngjesit për Mira Maren, sepse kishte ulërima. Thonin banorët dhe dolën të gjithë të vdekur nga ai hotel. Që në 5 pa 5 kam njoftuar. Nuk e di a kanë vajtur, por unë kam njoftuar në këtë orë kryetarin e grupit të shoqërimit të z. Meta dhe I kam kërkuar të më njoftojë nëse do të njoftonte drejtorin e Policisë së Durrësit. U lidha me drejton e Policisë së Durrësit në orën 5 e 1 minutë të mëngjesit, më 26 nëntor”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kryemadhi: Edi Rama, përgjegjës për viktimat e tërmetit, u lajmërua për mosfunksionimin e Emergjencave Civile
Next post “I bëni propagandë Ramës”, Monika Kryemadhi ia thotë në sy Eni Vasilit