Turistët amerikanë, gjejnë dy predha të Luftës së Dytë Botërore.

Read Time:23 Second

Dy turistë amerikanë gjejnë dy predha ende aktive në Këlcyrë.

Turistet Amerikane  ishin duke përshkuar me këmbë rrugën nga fshati Kumarak për në fshatin Kondas kur janë ndeshur me predhat e luftës së dytë botërore me përmasa rreth 30 cm. Predhat janë gjetur në zonën e Ballabanit. Menjehre Turistet lajmeruan banoret e fshatit, pas disa oresh mberriten forcat xhenjere te cilat i shperthyen predhat e luftes se dyte boterore . Fatmiresisht nuk pati viktima.

Nova Media.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ja cilat duhet të zgjidhni (dhe arsyet pse).
Next post Tjetër rekord për sulmuesin Cristiano Ronaldo