Lëvizja e papritur, ndërkombëtarët zbarkojnë në zyrën e Lleshajt

Read Time:21 Second

Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca, e ngarkuara me punë e Ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses- Ones dhe ambasadori britanik Duncan Norman, kanë zhvilluar një takim me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj.

Mësohet se takimi i ndërkombëtarëve me Lleshajn po zhvillohet në ambientet e Ministrisë së Brendshme.Ky takim ka nisur në orën 14:00. Ndërkohë ende nuk dihet arsyeja e takimit së ndërkombëtarëve me ministrin Lleshaj.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Komisioni i Ligjeve miratoi në parim paketën penitenciar
Next post Kompania e vëllait të Shemsi Prençit e rikonstruktoi 580 mln lekë, shkolla në Thumanë s’i rezistoi tërmetit tragjik, historia abuzive me rindërtimet