Home Aktualitet ‘Alabakë, çfarë e di veten ti?”/ Alfred Lela sherr me Halit Valterin, analisti: Sikur je tapë mo burrë i dheut, e di veten deputet?

‘Alabakë, çfarë e di veten ti?”/ Alfred Lela sherr me Halit Valterin, analisti: Sikur je tapë mo burrë i dheut, e di veten deputet?

nga Albina Hoxhaj

Debate të shumta ka pasur sot në Komisionin e Medias, ku u diskutua për “Paketën Anti-shpifje”. Një debat të ashpër ka pasur me Halit Valterit dhe Alfred Lelës.

Debati: 

Lela: A mbarove zotri, mbarove, sikur je tapë mo burrë i dheut, i ke sytë…

Dhimiri: O Milva ju po zhvilloi kështu seancën, po i ofendoi pra ata, po i censuroni…

Valteri: Asnjë deputeti të Republikës së Shqipërisë ju nuk i drejtoheni dot,a je tapë apo jo a je….. Për çfarë ke ardhur për të dhënë logari t’i këtu ?

Lela: E di veten deputet?

Valteri: Po ti çfarë e di vet, copa alabakësh…

Lajme te ngjashme