Jep dorëheqjen gjyqtarja e Apelit Shkodër, Marina Rraboshta

Read Time:10 Second

Dorëhiqet nga detyra gjyqtarja e Gjykatës së Apelit Shkodër, Marina Rraboshta.  Mësohet se gjyqtarja ka paraqitur dorëheqjen në Këshillit të Lartë të Gjyqësorit, dhe ky institucion edhe nuk ka pranuar këtë vendim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Reshjet e dëborës krijojnë problemet e para, vështirësi në qarkullimin e mjeteve në Korçë-Kolonjë
Next post ‘Pusho, pusho, unë punoj 22 orë në ditë, ti shih si vishesh’/Rama sherr me laçjanen