Presidenti Meta publikon foton me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!

Read Time:29 Second

Presidenti Ilir Meta pasditen e sotme ka bërë një tjetër reagim, pas  rrëzimit që iu bë kandidaturës për kreun e KLSH në Kuvend diten e sotme . Në një status në facebook, Kreu i Shtetit Meta  ka publikuar një foto me kryeministrin Rama, kur PS dhe LSI ishin në koalicion, ndërsa përmend përsëri dekoratën që premtoi se do ti japë nësë në 18 tetor hapen negociatat. Me nota ironie, Presidenti Meta shkruan: “O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kardhiq-Delvinë, 4 milionë pikëpyetjet e një tenderi
Next post Djegia e Kuvendit, Komisioni i sigurisë së krimit nis hetimet