Home Politike Presidenti Meta publikon foton me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!

Presidenti Meta publikon foton me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!

nga Albina Hoxhaj

Presidenti Ilir Meta pasditen e sotme ka bërë një tjetër reagim, pas  rrëzimit që iu bë kandidaturës për kreun e KLSH në Kuvend diten e sotme . Në një status në facebook, Kreu i Shtetit Meta  ka publikuar një foto me kryeministrin Rama, kur PS dhe LSI ishin në koalicion, ndërsa përmend përsëri dekoratën që premtoi se do ti japë nësë në 18 tetor hapen negociatat. Me nota ironie, Presidenti Meta shkruan: “O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!